Osudu neporučíš !

                                                                      
Kdo balí ten pálí!

6.Kapitola : Opět spolu

17. listopadu 2011 v 11:51 |  Temný jezdec
Ahooj , tak konečně nová kapča :D ... doufám že se bude líbit ... :DDD ... a omloouvám se za zpoždění :))) ... užijte si čtení.

Když Morgoron utíkal lesem přemýšlel o Allassie , neměl ale moc času , protože za zády slyšel Temné jezdce. Když se otočil viděl Korona a za ním ještě asi 5 dalších . Morgoron se zamyslel nad nějakým dobrým plánem , už neměl ale moc času a tak se schoval za nejblišší strom . Temný se zastavili kousek od něho. Morgoron ani nedýchal , sice není nějaký strašpitel ale byla na něho moc velká přesila .Koron mezitím slazl z koně , meče u jeho pasu hrozivě zaskřípali a šel se porozhlídnout po Morgoronovi. Koron procházel mezi stromy a jeho družina zatím přešlapovala u koní . Koron se pomalu blížil ka stromu kde byl schovaný Morgoron , ale jeho družina zakřičela , Koron se okamžitě otočil aby se kouknul co se tam děje . Pak ji uviděl.Uviděl nádhernou ženu která ho ihned okoulila . Morgoron nevěděl co se tam dějě , vykoukl z poza stromu a nevěřil tomu co vidí . Ta žena byla Allassie . Co tady dělá ? říkal si vduchu. Allassie tam stála se spoustu zvížatama a Temný se na ně chystali zaútočit . Morgoron vyběhl na pomoc ale všiml si ho Koron . ,, Tady jsi ! " vykřikl a zaútočil na něho .
,,Chcete mě , ji nechte být ! " řekl Morgoron v boji .Temný zatím bojovali s Allassie ale ta se tak lehce nedala. Odříkávala různá kouzla a magické amulety používala jako štít . Pak zahlédla Morgorona jak bojuje s Koronem a všimla si že je skoro vyčerpaný . Musela něco vymyslet . Koron mu varazil meč z ruky a schodil ho na zem .
,, Tohle jsem měl udělat už dávno . " křikl na něj a bodnul . Morgoron před mečem zavřel oči , ale necítil bodnutí , otevřel oči ale nikde Korna neviděl ani žádnou ránu na tělě neměl . Ležel na mýtině a za ním se tyčil dům . Dům který už znal . Byl to Allassiein dům .
,, Allassie . " zakřičel Morgoron mezitím co se zvedal ze země . ,, Allassie !! " zakřičel ještě jednou .
,,Tady jsem . " ozval se její hlas z poza keře . Morgoron k ní doběh všim si že má poraběbou nohu .
,, Jak jste to udělala ? "zaeptak se jí mezitím co ji ránu obvazoval šátkem .
,, Ochránkyně přírofy musí ovládat nějaké ty kouzla ne ? " odpověděla s matným úsměvem kterým se znažila zakrývat bolest . Morgoron ji vzal do náruče a donesl ji do domu a tam ji položil na podlahu . Všiml si že má v ráně jehličí .
,, Musím vám z rány vyndat nějaké jehličí paní , tak se nelekněte řekl jí . Allassie mu poze odvětila úsměvem . Kdyý dokončil obvazování rány pomohl jí vztát a pohladil ji po tváři .
,, Jste pořádku ? " zeptak se ji jěště.
,,Ano zdá se že jsem , děkuji vám za pomoc . " odpověděla mu .
,, To já bych měl poděkovat vám . " řkl jí s úsměvem a oba se na sebe usmáli
,, Už byc měl asi jít zbohem . " dodal Morgoron.
,,ne počkejte půjdu s vámi ! " ,, To nemůžte musíte tady hlídat a ... " nestihl dokončit větu protože mu vlepila letmý polibek na ústa . Morgoron se začervenal ,, To nejde paní , sbohem . " odpověděl vážněji a odešel .

Tak to by byla další kapča a další bude doufám brzy :D ... zatím ahoooj !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gess Gess | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 19:10 | Reagovat

Super kapča.Už se moc těším na další.. piš dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama