Osudu neporučíš !

                                                                      
Kdo balí ten pálí!

5.Kapitola : Seznámení

8. listopadu 2011 v 18:55 |  Temný jezdec
Tak a konečně je tu nová kapitola Temného jezdce :))) ... doufám že se bude líbit je sice trochu kratší ale to nevadí :) ... a snažím se zlepšovat ;))) ...

Ležel na podlaze a kolem něj byla zvířata a květiny . Ještě trochu mžoural očima ale je to tak . Už se probral úpně a vztal, pomalu protože se mu ještě točila hlava . Morgoron vůbec neušil kde to je vypadalo to tu jako královské místo , všude čisto, klid a zvířata na něho koukala jako kdyby byli rádi že zde je . Pořád si to tu prohlížel a pak uslyšel zavrzání dveří .
,,O vy už jste vzhůru ? " ozavala se neznámá žena ode dveří . Morgoron na ni nestačil vynadívat , byla nádherná , atraktivní , měla kaštanově hnědé vlasy , modro-zelené oči a přívětivou tvář . Ani ho nenapadlo jestli je zlá nebo dobrá .
,,Kdo jste ? " nakonec se zeptal ?
,,Jsem Allassie , ochránkyně přírody . Bydlím tady abych odháněla zlé pocestné a Temné jezdce . " odpověděla mu ,,a kdo jsi ty ? " dodala ještě .
,,Já jsem Morgoron syn krále Willa a královny Kathély , " řekl .
Allassie se začala červenat hambou a uklánět : ,,Oo , moc se vám omlouvám princi Morgorone , je mi ctí se s vámi setkat." řekla mu .
,,To mě je ctí se s vámi setkat ." podotkl s úsměvěm
,,A moc se vám omlouvám za tu ránu do hlavy , myslela jsem si že jste temný . " řekla Allassie .
,,Jak jste poznala že nejsem Temný ? " ptal se překvapeně .
,,Uviděla sem vám amulet výsosti . "
,,Ne prosím neříkejte mi výsosti , říkejte mi Morgorone . " navrhl jí .
,,Jak si přejete výso ... teda Morgorone ." řekla a nesměle se usmála . ,, A kde jste se tu vzal , v tajemném lese ? " zeptala se a Morgoron se pustil do vyprávění o požáru o jeho rodině , jak šel ke strýcovy a jak ho napadli Temný .
,, To je velice smutné , a.. " nestihla dokončit větu . Zvenku byl slyšet dupot koní , a řev .
,,Musím jít paní , to jsou určitě Temný nehci aby vám ublížili . " řekl Morgoron .
,,Počkejte použijte zadní vchod , a když budete v úzkých stačí zavolat mé jméno Allassie . " odvětila . Morgoron na ní kývnul hlavou a vydal se na útěk .

Tak to byla další kapitola :)) ... doufám že se líbila a byla lepší než ta první :D .. a další kapča bude ještě tenhle týden .. zatím ahooj !! :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Teiren Teiren | Web | 9. listopadu 2011 v 15:53 | Reagovat

Mnohem lepší :).Je vidět,že sis dávala pozor na pravopis,takže jsi tam měla špatně jen pár íček :).Určitě se těším na další kapitolu,protože mám tušení,že se stane něco zajímavého...uvidím...

2 Stacy Stacy | 9. listopadu 2011 v 16:33 | Reagovat

Děkuju ... :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama