Osudu neporučíš !

                                                                      
Kdo balí ten pálí!

3.kapitola : Ohlédnutí do minulosti třetí část

3. listopadu 2011 v 18:47 |  Temný jezdec
Ahojky , tak konečně sem to nějak vyřešila s klávesnicí takže je tu nová kapča :)) ... užijte si jí a prosím o komentáře Smějící se

Když běžěl k hlavní věži všude viděl Temné a požár .Viděl umírající elfy . Viděl všechnu tu hrůzu , snažil se běžet co nejtiššeji a nerrychleji a by ho někdo nenapadl . Už se přibližoval ke věži a tam stály zástupy temných snažili se obklíčit a zničit celý Quealas . Morgoron se schoval za sloup a přemýšle jak se má dostat za královnou a králem . Mezitím se nemohl přestat dívat na temné jezdce . Byli neuvěřitelní ale přitom hroziví a děsivý . Stále tomu nemohl uvěřit . Proč zrovna dnes ? Proč zrovna když založili s Koronem požár ? Morgorona ze zamyšlení vyrušil někdo když ho zatahal za rukáv a odvlekl ho za budovu kovářství .
,,Morgorone , tady jsi všude jsme tě hledali . Tady by jsi neměl být ,a kde si vlastně byl ? " řekla Morgoronova matka Kathéla . Morgoron byl rád že je vidí ale zároveň se bál co řeknou na to že za to je polovičně zodpovědný on .
,,No byl jsem venku s Koronem a ... najednou začal požár . A kde se tu vlastně vzali temný ? " řekl.
,,Nevíme jistě nejspíše založili požár aby lidé začali panikařit a oni byy tady mohli vraždit a nebo tady měli sledovatele a když vypukl požár tak toho využili napadli nás ! " odpověděl Král .
,,A..a kde je Beatris ? " zeptal se Morgoron .
,, My jsme mysleli že je s tebou . Kde může být . snad jí nic není ? " řekla Královna se strachem o ni. Mezitím co si povídali Temný demovali věž a průběžně celý Quealas. Jedna skupinka Temných se k nim přibližovala . Měli černé pláště , u pasu jim cinkali 2 meče a na zádech luk a šípi . Přibližovali se blíž a už byli skoro u nich když si jich všimla Eleona . Vyykřikla a Temný si jich všimli . Byli prozrazeni . Temný zavolali další temný na pomoc . Královna se začala bát o životy jejich drahých . Asi před pár týdnama královna s králem vymysleli plán jak uchránit děti .
,,Morgorone běž se schovat ke strýcovi za městem tvůj otec ss jeho kumpány se one musí nějka postarat . " řekla královna a když to dořekla kolem nich se začali sbíhat Temný .
,,Běž a nezastavuj se !! " křikla na něj jeho matka . A on vůbec nevěděl co má dělat .
,,Počkej ! " někdo mu řekl . Byla to Eleona ,, Kde je Koron je v pořádku ? " zeptala se mezitím co král s ostatními elfy byl v boji . ,, Oni ho unesli temný , " řekl skoro se slzami v očích . ,, NE to není pravda, ne ."
,, Eleono jdi s matkou a najděte Beatris potom se někam ukryjte , a ty morgorone jdi a schovej se u strýce ! " vakřikl král.
,, A proč mám jít jinam než Eleona s matkou ?! " zaptal se Morgoron .
,, Na to ted nemáme čas a ted utíkej ! " Morgoron nic nechápal utíkal a s otáčením se díval na otce a na ostatní elfy co se k němu přidali .Bál se nepřestával utíkat . Až doběhl na začátek lesa , ohlédnul se a viděl tu pohromu . Viděl všechno . Byl úplně v šoku nevěděl co má dělat ještě ho trápilo kde je Koron a Beatris . Nehápal proč nemohl jít a matkou a se sestrou . Vůbec nic nechápal a vydal se na cestu ke strýcovi .

Tak to je vše a doufám že se líbila a příští kapča bude but´to ještě tenhle tejden (to spíš ;)) ) a nebo příští týden ... tak se těště Smějící se zatím ahooj !! ... a prosím komentáře ...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je vaše nejoblíbenější postala z temného jezdce ??

Beatris
Koron
Eleona
Morgoron

Komentáře

1 Teiren Teiren | Web | 3. listopadu 2011 v 21:54 | Reagovat

Dobrá kapitolka,těším se na další :).A v anketě jsem hlásla pro Beatris :).

2 Stacy Stacy | 3. listopadu 2011 v 22:44 | Reagovat

Děkuju .. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama