Osudu neporučíš !

                                                                      
Kdo balí ten pálí!

Hobit

30. října 2011 v 10:30
Ahojky , Usmívající se dneska jsem si řekla že bych vám sem mohla dát nějaké informace o filmu Petera Jacksona ,,HOBIT,, určitě už jste o něm slyšeli a jestli ne tak vám sem dám nějaké ty informace .Usmívající se.
Takže jak už víte režiji má na starosti Peter Jackson . Také režíroval velmi slavný film Pán Prstenů a tohle má být takové ,,pokračování,, . Hrají tam i někteří stejný herci jako Orlando Bloom , Elijah Wood , Ian McKellen .
Hobit bude mít 2 díli první se v originálním názvu jmenuje : Hobbit: An Unexpected Journey
a druhý díl : Hobbit: There and Back Again
Peter Jackson


Tady máte také obrázek Usmívající se
A tady máte odkaz na film o filmu : http://www.csfd.cz/film/232938-hobbit-an-unexpected-journey-the/videa/
Tak a tady vám sem dám O čem film je, jedničkaUsmívající se : "Hobit" sleduje cestu ústřední postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě, jejímž cílem je znovu si nárokovat ztracené trpasličí království Erebor, o které hobity připravil drak Šmak. Díky čaroději Gandalfu Šedému se Bilbo ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Jejich cesta je zavede do divočiny, přes tajemné země, kde se to hemží zlobry a skřety, smrtelnými obřími pavouky a kouzelníky. Ačkoli cíl jejich cesty - Osamělá Hora - leží na východě, musí se nejprve dostat z jeskynního systému, kde se Bilbo ztratí a narazí na někoho, kdo mu navždy změní život... na Gluma. Tady, sám s Glumem, na břehu podzemního jezera, skromný Bilbo Pytlík objeví nejen hloubku lstivosti i odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", jenž skýtá nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý, zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže ani tušit.
A o čem je dvojka Usmívající se : Druhý díl Hobita je doplněním příběhu Bilba Pytlíka a družiny trpaslíků na cestě za pokladem a začátku dobrodružství Froda Pytlíka v Pánovi prstenů. Zatímco první díl Hobita popisuje zážitky trpasličí družiny a Bilba, tento druhý díl znázorňuje temnější stránku příběhu, to, čím se v době Bilbovy cesty zabývali čaroděj Gandalf a hraničář Aragorn. Odehrává se v horizontu 50 let mezi počátky Bilbova a Frodova dobrodružství. Inspirací pro něj byly nejen knihy Hobit a Dodatky k Pánu prstenů, ale i další Tolkienova díla ze Středozemě, Silmarillion a Nedokončené příběhy
Tak to je asi vše zatím se mějte a doufám že jste si užili čtení ahooj !!Smějící se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teiren Teiren | Web | 31. října 2011 v 7:06 | Reagovat

Už jsem si děj dávno přečetla,ale musím říct,že jenom anglicky,takže se mi tohle shrnutí líbí mnohem víc:).

2 Stacy Stacy | 31. října 2011 v 7:36 | Reagovat

JO je to tak lepší .. :)

3 Michelle Michelle | E-mail | Web | 20. května 2014 v 19:22 | Reagovat

Hobit má tři díly. "Neočekávaná cesta", "Šmakova dračí poušť" a ten teřtí zatím nevím ani v angličtině... Já vím, to se mi to píše, když je publikovaný už druhý díl, ale i tak, nemohla jsem si to jako fanynka odpustit :)
Jinak skvělý článek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama