Osudu neporučíš !

                                                                      
Kdo balí ten pálí!

Říjen 2011

3.Kapitola : Ohlédnutí do minulosti Druhá část

31. října 2011 v 16:44 Temný jezdec
Ahoooj , tak a je tu další kapitola Temného jezdce a řeknu vám že se mi sem všechno nevešlo takže bude jestě jeden díl 3 kapitoli ... ale slubuju že přepříště už bude 4 . užijte si kapču a prosím o komentáře Mrkající

Už se pomalu stmívalo a Morgoron spěchal aby došel na místo setkání s Koronem včas . Koron už tam čekal a netrpělivě přešlapoval .
,,Korone už jsem tady . "řekl Morgoron
,,Konečhě." odpověděl Koron . ,,Tak dem dovnitř . " křikl na Morgorona Koron
,,A co tam budeme dělat ? " ptal se Morgoron
,,Co asi? Jenom se mrknem , neboj bude to fajn . Vem ještě tamtu pochoden . " odpověděl koron.
Koron šel dovnitř jako první a Morgoron za ním s pochodí .
,,Páni," řekl tiše Morgoron .
,,To je co.Zajímalo by mě na co to bude . " odpověděl Koron s úsměvěm .
,,A na co by mohli potřebovat tolik Granátů ? " zeptal se Morgoron.
,,Vim já , asi ha Temný . " ,,Temný ? Oni existujou ? Já myslel že je to jenom legenda . "ptal se překvapeně Morgoron , a nevšiml si že se pochoden dotýká jedhoho granátu .,,Pozor Morgorone."
zařval Koron . Ale bylo pozdě granát chytnul od ohně a začal hořet .,,Utíkej . " vykřikl Koron . Morogoron upustil pochoden a utíkali co jim nohy stačili . Už se blížili ke dvěřím a najednou výbuch . Elfové z města začali zmatkovat .Snažili se nějak uhasit požár ale byl moc silný . Hodně elfů umíralo .Morgoron a Koron utíkali pryč od místa činu .
MEZITÍM JINDE !
Beatris se prodírá v daveh chtěla vědět co se děje .Uviděla požár a panikající elfy pobíhající všude kolem .Beatris se rozběhla pryč z města a schovala se pod vyský strom a třásla se strachy . Potom zahlédla skupinku jezdců ha koních .Rozběhla se k nim protože se domnívala že jedou na pomoc městu .Když běžela měla zvláštní pocit s elfů co seděli na černých koních .Až k nim doběhla s úlekem odskočila protože uviděla jejich tváře . Bili děsivé jediné co měli nádherhé byli jejich úsměvy .Beatris tam stál a nemohla se ani pohnout . ,,Vy,vy,vy jste temný ! " koktala Beatris .Temný se jehom rozesmáli a vedoucí téhle skupiny temných dal rozkaz at´ jí chytí a dají na koně . Beatris sebou házela ze strany na stranu : ,, Nechte mne být !" křičela , ale temným to bylo jedno naložili ji na koně a jeli pryč od města . Mezitím Morgoron a Koron se skovali pod keře aby je nebyly vydět , ale oni vyděli tu paniku slyšeli elfy volat o pomoc a umírající elfy byl to strašný pohled a jestě přemýšlet že to byl napůl jejich podíl .Najedhou někdo zakřičel :,,Temný jezdci ! jsou tady ! "
,,Temný jezdci ?! " řekl Morogoron a vylezl se skrýše , protože je chtěl spatřit .
,,Ne počkej ! " volal na něj Koron a šel za ním .Když vylezli všude byl zmatek .Požár,Temný jezdci, panika ,smrt . Najednou někdo vzal Korona za rameho byl to temný . ,,ÁÁááá. " lek se
Koron . ,,Korone!! " zavolal Morogoron když ho temhý vláčel ke konům aby ho odvezli .Morogoron vydí jak mizí v dáli se svou skupihou a byl velmi vyděšehý když sebral trochu odvahy rozběhl se k hlavhí věži kde sídlí král s královnou a se sestrami.

Doufám že jste si užili čtení a příští kapča bude ještě tenhe tejden ;)) ... zatím ahooj !

Halloween + Povídka

31. října 2011 v 14:21
Takže jak víme dnes je snad ten nejsuprovější svátek v roce Smějící se HALLOWEEN !!

A já bych vám k němu něco řekla (když vás to nebude bavit přeskočte rovnou k příběhu který je dole ) Usmívající se :
Kdy se začal halloween slavit ?
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Halloween vznikl z křesťanských oslav svátku Všech svatých a pravděpodobně i z předkřesťanského keltského svátku Samhain - obdoby našeho Nového roku.
Kde se slaví ?
Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj.
Odkud vznikl název ?
Název vznikl zkrácením anglického "All-Hallow-eve", tedy "Předvečer Všech svatých".
Znaky halloweenu ?
Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, zvané Jack-o'-lantern, dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Barvy černá a oranžová.
Význam halloweenu ?
Halloween je svátek všech mrtvích který se slaví tak že se děti oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. A že dospělí lidé dělají párty .

Tak a to je asi to nejdůležitější Usmívající se a tady máte hrůůůůůzostrašnou povídku Smějící se :

KAPKY KRVE
Tento příběh se stal ve 20.století v malebném městečku v New Orleans.Je o jedné mladé dívce která zjištuje že upíři existují . Byl pátek 13. a Stacy stuovala ve školní knihovně. Zrovna byla bouřka , ale Stacy byla odvážná a nebála se jí . Když procházela v sále plném knih , spadla na ní s nejvyššího regálu pomalu rozpadající se knížka . Zvedla jí a na jejím obalu bylo napsáno :
,,Dávej pozor . "
Stacy se trochu zarazila ale nebrala to jako nějaký důvod k panice . Už bylo pomalu 6 hodin a stmívalo se . Stacy zrovna studovala biologii a všimla si že jedna stránka chybí . Listovala knížkou ale to co našla ji doslova vyrazilo dech našla nápis napsaný krvý . Stálo tam :
,,Sem tu " !!
Jakmile to dočetla všechna okna v sále se rozletěla a zhasla všechna světla . Stacy se rozběhla k hlavním dveřím .Nešli otevřít. Najednou se za ní ozval rámus .Byla v šoku nevěděla co dělat . Potom ho uviděla . Uviděla upíra s červeným pláštěm a tesákama od krve .
,,To jsi ty ? " drkotala Stacy .
,,To ty tady vraždíš ty nebohé občany ? " ptala se dál Stacy .
Upír stále nic neříkal . Ale pak něco řekl , něco tak dunivým hlasem až se Stacy zatřásla strachy . To co řekl bylo pouze jenom jeho jmého MONDOR. Stacy stála a nevidávala ani hlásku . Upír se k ní přibližoval .Nevěděla co dělat stále tam stála . Upír s rudě červenýma očima a krvavýma tesákama byl uní . Stacy nevěděla co dělat, a než něco vymyslela tak do ní upír, zabodl jeho tesáky a sál . Sál její krev. Stacy v mdlém světle uviděla osobu . Byla to žena .Žena se zlatými vlasy , šatami s modrého hedvábí s lukem v ruce . Mondor ji zbystřil . Přestal sát a rozběhl se k té ženě . Kolem jí se zatím oběvil ohromný vír a pořád dokola opakovala : ,,Quinto la vu ! "
Mondor se k ní znažil dostat ale vír ho vždy odhodil. Mezitím co spolu bojovali . Stacy ležela na zemi úplně vyčerpaná . Bojovnice odříkávala zaklínadlo na zničení upírů .Mondor byl trochu zmatený ale nehodlal se vzdát ,když bojovnice zkončila zaklínadlo z upíra se stalo tisíce much . Much co se rozletěli ha všechny strany.Žena zatím běžela k umírající Stacy . Dala si její hlavu do klína a tiše k ní promlouvala : ,, To bude v pořádku . " sice věděla že ne ale nechtěla ji zbytečně děsit . Stacy se jí v bolestech zeptala jak se jmenuje. ,,Stella , jsem čarodějka ,která tě měla chránit , ale zklamala jsem . " odpověděla jí smutně . ,,Omlouvám se . " dodala .
,,To je dobrý . " řekla s posledních sil a zavřela oči . Navždy. Stella jí položila na podlahu a zmizela se slzama v očích . Druhého dne to policie prohlásila za n,evyjasnitelný případ . Týden později se konal Stacyin pohřeb .Všichni kdo přišli byli velmi smutní . Když pohřeb skončil a všichn,i lidé odešli, se Stella poslavila nad její hrob a dala ha něj růži . Už se chystala odejít ,ale zvedl se ohromný vítr a Stella v korunách stromů uslyšela ,, Ssssem zzzpět,, !!

Smějící se ŠTASTNÝ HALLOWEEN !! Smějící se

Hobit

30. října 2011 v 10:30
Ahojky , Usmívající se dneska jsem si řekla že bych vám sem mohla dát nějaké informace o filmu Petera Jacksona ,,HOBIT,, určitě už jste o něm slyšeli a jestli ne tak vám sem dám nějaké ty informace .Usmívající se.
Takže jak už víte režiji má na starosti Peter Jackson . Také režíroval velmi slavný film Pán Prstenů a tohle má být takové ,,pokračování,, . Hrají tam i někteří stejný herci jako Orlando Bloom , Elijah Wood , Ian McKellen .
Hobit bude mít 2 díli první se v originálním názvu jmenuje : Hobbit: An Unexpected Journey
a druhý díl : Hobbit: There and Back Again
Peter Jackson


Tady máte také obrázek Usmívající se
A tady máte odkaz na film o filmu : http://www.csfd.cz/film/232938-hobbit-an-unexpected-journey-the/videa/
Tak a tady vám sem dám O čem film je, jedničkaUsmívající se : "Hobit" sleduje cestu ústřední postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě, jejímž cílem je znovu si nárokovat ztracené trpasličí království Erebor, o které hobity připravil drak Šmak. Díky čaroději Gandalfu Šedému se Bilbo ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Jejich cesta je zavede do divočiny, přes tajemné země, kde se to hemží zlobry a skřety, smrtelnými obřími pavouky a kouzelníky. Ačkoli cíl jejich cesty - Osamělá Hora - leží na východě, musí se nejprve dostat z jeskynního systému, kde se Bilbo ztratí a narazí na někoho, kdo mu navždy změní život... na Gluma. Tady, sám s Glumem, na břehu podzemního jezera, skromný Bilbo Pytlík objeví nejen hloubku lstivosti i odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", jenž skýtá nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý, zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže ani tušit.
A o čem je dvojka Usmívající se : Druhý díl Hobita je doplněním příběhu Bilba Pytlíka a družiny trpaslíků na cestě za pokladem a začátku dobrodružství Froda Pytlíka v Pánovi prstenů. Zatímco první díl Hobita popisuje zážitky trpasličí družiny a Bilba, tento druhý díl znázorňuje temnější stránku příběhu, to, čím se v době Bilbovy cesty zabývali čaroděj Gandalf a hraničář Aragorn. Odehrává se v horizontu 50 let mezi počátky Bilbova a Frodova dobrodružství. Inspirací pro něj byly nejen knihy Hobit a Dodatky k Pánu prstenů, ale i další Tolkienova díla ze Středozemě, Silmarillion a Nedokončené příběhy
Tak to je asi vše zatím se mějte a doufám že jste si užili čtení ahooj !!Smějící se

Změha vzhledu :)

29. října 2011 v 21:46
Takže blíží se Halloween a tak sem si řekla že by gylo fajn si změnit vzhled tak sem to udělala Usmívající se ... doufám že se vám líbí ... kdyžtak pište do komentů Děkuju

A ještě něco ...

29. října 2011 v 19:24
A ještě jednu anketu Smějící se ...

Novinky

29. října 2011 v 19:19
1.novinka : takže skusím všechno dohnat , to znamená že začínám znovu psát příběh . Takže další kapitolu temného jezdce sem dám zítra nebo pozítří Usmívající se
2.novinka : Taky když sem byla nemocná tak sem napsala nějaké povídky každou jenom na pár stránek Usmívající se tak je najdu a dám je sem ...
To je nejspíše vše ... zatím AHOJ !

Ahooj ...

29. října 2011 v 11:35
Ahoj po dlouhé době :) ... moooc se vám omlouvám že sem já nenapsala že sem nemocná a musela sem jít, do nemocnice :) ... t,akže ted to zkusím všechho dohnat :) .. tak a já jsem přemýšlela a v,ymyslela jsem že sem budu dávat i novinky z celého světa :) ... tak doufám že se vám to bude líbitUsmívající se .. a doufám že mi to promihete Usmívající se .. děkuji !